Dom do sprzedaży - Warszawa, Ursynów, Ulica Tadeusza Kulisiewicza - 4 750 000 PLN - 320 m2

Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Ursynów
  • Ulica
  • Tadeusza Kulisiewicza
  • Powierzchnia
  • 320 m2
  • Cena
  • 4 750 000 zł
  • Cena / m2
  • 14 850 zł
  • Powierzchnia działki
  • 620 m2
  • Liczba pokoi
  • 7
  • Łazienki z WC
  • 3
  • Rok budowy
  • 2008

Opis nieruchomości


Na sprzedaż piękny 320 metrowy dom na Ursynowie usytuowany na 620 metrowej działce. 

DOM SKŁADA SIĘ Z: 

PARTER


przestronny salon z kominkiem 
duża jadalnia
kuchnia
hall
toaleta
garaż na dwa samochody


I PIETRO


sypialnia główna z prywatnym salonem kąpielowym
druga sypialnia
bardzo duża łazienka
gabinet/sypialnia z dodatkową garderobą
hall


POZIOM -1


3 pokoje
3 pomieszczenia gospodarcze


DODATKOWE INFORMACJE: 

Dom jest świeżo po remoncie w stanie gotowym do zamieszkania. Na podłogach kremowy marmur, na poziomie parteru ogrzewanie podłogowe, duże drewniane okna. Dom jest otoczony zielenią, ekspozycja salonu na południowy wschód pięknie rozświetla wysokie na ponad 3 metry wnętrza. 
Dom wybudowany metodą tradycyjną (cegła), ściany trójwarstwowe dzięki czemu latem w domu jest chłodno a zimą ciepło. Wszystkie media miejskie dodatkowo własna woda do podlewania ogrodu. Ogrzewanie gazowe. Dom gotowy do wprowadzenia, brama otwierana na pilota. 

ORÓD: 

Wokół nieruchomości pięknie zadbany ogródek, który jest niewątpliwie ozdobą domu, miejscem relaksu, uprawy roślin oraz  przestrzenią do wypoczynku. W ogrodzie można spotkać różnorodne rośliny, takie jak kwiaty, drzewa, krzewy i to wszystko pięknie oświetlone. 

OKOLICA: 

Dom znajduje się w cichej okolicy, przy samym Rezerwacie Przyrody Park Natoliński, jednocześnie korzystając ze wszystkich miejskich zalet Ursynowa. W bliskiej okolicy znajdują się przedszkola, dwie szkoły amerykańskie, baseny, korty tenisowe, Multikino, centra handlowe i hipermarkety. To okolica świetnie połączona z samym centrum miasta (15-20 minut samochodem lub metrem do Dworca Centralnego, 10 minut na lotnisko. W niedalekiej odległości Metro i Las Kabacki.

MOJA OPINIA: 

Piękny odnowiony rodzinny dom otoczony zielenią w dobrej cenie z obłędnym widokiem z okien.

Zapraszam na prezentację. .

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.