Powierzchnia użytkowa do wynajmu - Warszawa, Mokotów, Ulica Melomanów - 9 490 PLN

Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Mokotów
  • Ulica
  • Melomanów
  • Cena
  • 9 490 zł

Opis nieruchomości


TRZY GABINETY LEKARSKIE DO WYNAJĘCIA:

Zapraszam do wynajęcia trzech profesjonalnie wyposażonych gabinetów lekarskich w nowo otwartym centrum medycznym w Warszawie, zlokalizowane przy ulicy Melomanów, Mokotów Dolny.

Centrum medyczne specjalizuje się w medycynie estetycznej, dermatologii, chirurgii, flebologii i trychologii.

SZCZEGÓŁY:
GABINET NR 1: 25 m2
GABINET NR 2: 25 m2
GABINET NR 3: 11 m2

GABINET NR 1
Pierwszy gabinet to przestronna przestrzeń konsultacyjno-zabiegowa, wyposażona w elektronicznie sterowany fotel zabiegowy, biurko, komputer oraz aneks do przygotowania zabiegów.

GABINET NR 2
Drugi gabinet to idealne miejsce do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych, z zabudową ze stali nierdzewnej, elektronicznie sterowanym fotelem zabiegowym i specjalistycznym systemem wentylacyjnym.

GABINET NR 3
Trzeci gabinet idealny dla specjalistów z branży kosmetycznej, kosmetologicznej czy tatuażu. Gabinet wyposażony jest w elektronicznie sterowany fotel zabiegowy oraz aneks do przygotowania zabiegów i przechowywania materiałów, co zapewnia wysoki komfort pracy i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.


CZĘŚĆ WSPÓLNA DLA GABINETÓW:
Wspólna część obejmuje recepcję, dużą poczekalnię z wygodnymi fotelami i kanapami, toaletę dla pacjentów oraz pomieszczenie socjalne dla personelu z łazienką i prysznicem.

UDOGODNIENIA:
Dodatkowo, zapewniamy udogodnienia takie jak system AED, elektroniczną kontrolę dostępu, system alarmowy, RTV i AGD oraz klimatyzację.

WARUNKI FINANSOWE:

KOSZT NAJMU GABINET NR 1: 9 490 zł brutto/mcy
KOSZT NAJMU GABINET NR 2: 9 490 zł brutto/mcy
KOSZT NAJMU GABINET NR 3: 4 000 zł brutto/mcy

Umowa najmu na minimum 12 miesięcy,
KAUCJA: JEDNOMIESIĘCZNY CZYNSZ NAJMU 
Możliwość wynajęcia każdego z gabinetów oddzielnie.


DODATKOWE INFORMACJE
W cenie najmu zawarte są media, odbiór odpadów medycznych, podstawowe materiały eksploatacyjne, system alarmowy oraz usługa sprzątająca dwa razy w tygodniu. Gabinety są dostępne 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszam do kontaktu!.

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.