Mieszkanie do sprzedaży - Warszawa, Wola, Ulica Aleja Prymasa Tysiąclecia - 1 119 000 PLN - 60 m2

Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Wola
 • Ulica
 • Aleja Prymasa Tysiąclecia
 • Powierzchnia
 • 60 m2
 • Cena
 • 1 119 000 zł
 • Cena / m2
 • 18 650 zł
 • Liczba pokoi
 • 3
 • Rok budowy
 • 1950

Opis nieruchomości


Zapraszam na dzień otwarty we wtorek 31 października w godzinach 16:00-19:00 - jest to pierwszy możliwy termin obejrzenia nieruchomości

W SKRÓCIE
Fantastycznie doświetlone i zalane zielenią 3 pokoje na Woli polecają się uwadze - Prymasa Tysiąclecia 139A, osiedle Koło - jedno z najładniejszych i najlepiej rozplanowanych osiedli w Warszawie!

OSIEDLE
Wola - Koło - al. Prymasa Tysiąclecia 139A. Osiedle Koło, którego historia sięga 1947r. i którego gościem był sam Pablo Picasso!

Architektura osiedla nawiązuje do przedwojennego modernizmu i funkcjonalizmu. Można tu znaleźć tak nieszablonowe rozwiązania jak posadowienie budynków na słupach, cofnięte partery, przeszklone hole wejściowe czy galerie wzdłuż budynków - rozwiązania te były zgodne z zasadami nowoczesnej architektury Le Corbusiera. Od 2008 roku osiedle figuruje w rejestrze zabytków. Więcej o osiedlu można przeczytać tu.

Osiedle obfituje w piękną starą zieleń - wiosną i latem można się tu poczuć jak w parku.
Budynki są w dalekiej odległości od siebie, nikt tu nikomu w okna nie zagląda.
A park? Jest i prawdziwy park - tuż obok, całe 250 metrów od budynku znajdziemy znany i lubiany park Moczydło.

LOKALIZACJA | KOMUNIKACJA | PARKOWANIE
Samochodem dostaniemy się do ścisłego centrum w około 20-30 minut (w zależności od korków), bardzo podobnie wyjdzie tramwajem, który znajduje się 5 minut spacerem od budynku.

-- a jak z parkowaniem? --
Nie ma przynależnego miejsca postojowego, parkowanie na ulicy (strefa bezpłatnego parkowania).

MIESZKANIE
To, co urzeka na starcie to światło i piękny widok na drzewa. Każde pomieszczenie cieszy oko gęstą zieleń za oknem i dużymi przeszkleniami - zdecydowanie powyżej standardów dla budownictwa wielorodzinnego. Wpada tu bardzo dużo dziennego światła, co zdecydowanie korzystnie wypływa na komfort życia i samopoczucie.
Mieszkanie jest dwustronne - wschód/zachód (zobacz rzut).

Wnętrze właśnie przeszło generalny remont i zostało urządzone z gustem i smakiem - odrestaurowany został piękny drewniany parkiet, który nadaje ciepła i przytulności, kuchnia jest w pełni nowa z markowymi sprzętami z wyższej półki a łazienka jest niezwykle elegancka (i ma duże okno!).

Wszystko jest tu spójne i nie ma żadnych przypadkowych elementów. Pokoje zostały w pełni wyposażone, jest dużo szaf.

UWAGA: w cenie zawarte są widoczne na zdjęciach sprzęty i meble (niektóre elementy wyposażenia zostaną zabrane, o szczegółach opowiem podczas prezentacji), tak więc wystarczy wnieść swoje rzeczy i od razu można cieszyć się nowym miejscem.

Od zakończenia remontu nikt tu jeszcze nie mieszkał, tak więc dostajesz czystą i nieużywaną przestrzeń w idealnym stanie użytkowym, z nowymi meblami i sprzętami.

-- a jak z piwnicą? -
Jest i piwnica do wyłącznego korzystania przez właścicieli lokalu.

ALEJA PRYMASA TYSIĄCLECIA - JAK TU JEST Z HAŁASEM?
Aleja Prymasa Tysiąclecia, to arteria, nie ma co do tego wątpliwości. Nasz budynek jest jednak w drugiej linii zabudowy, a dodatkowo dzięki temu, że między samymi budynkami są bardzo duże przestrzenie, to i odległość od ulicy jest znacząca. Siedząc przy otwartych oknach na kanapie w salonie, czy leżąc na łóżku słychać lekki szum. 

KOMU BĘDZIE TO WYGODNIE?
Oferta jest idealna dla singla, który szuka wygodnej przestrzeni, w której będzie miał oddzielną sypialnię, osobne miejsce do pracy oraz przestronny salon. Równie dobrze odnajdzie się tu para i/lub rodzina z dzieckiem. Bez wątpienia oferta ta jest dla kogoś, kto ceni dobry styl i dobry design i szuka gotowego do wejścia mieszkania w spokojnym i zielonym otoczeniu.

STAN PRAWNY I DOSTĘPNOŚĆ
Pełna własność z księgą wieczystą, nieobciążona hipoteka. Jeden właściciel. Wszystkie dokumenty są gotowe, mieszkanie jest niezamieszkałe i gotowe do sprzedaży.

Zapraszam na prezentację - prezentuje pośrednik.

Zapraszam na dzień otwarty we wtorek 31 października w godzinach 16:00-19:00 - jest to pierwszy możliwy termin obejrzenia nieruchomości.

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.