Powierzchnia użytkowa do sprzedaży - Warszawa, Ursynów, Ulica Sarabandy - 1 995 000 PLN

Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Ursynów
  • Ulica
  • Sarabandy
  • Cena
  • 1 995 000 zł

Opis nieruchomości


Atrakcyjna nieruchomość w świetnej lokalizacji: 169 m2 budynek na 1011 m2 działce z pięknym ogrodem przy ul. Sarabandy (tuż przy ul. Puławskiej) na Ursynowie, popularnej sypialni Warszawy.
Doskonale prosperujący biznes - przedszkole z pełnym zapleczem, wspaniałą kadrą i przestrzenią idealną dla najmłodszych (do tej popularnej, cieszącej się doskonałą opinią i stale funkcjonującej placówki na co dzień uczęszcza ok. 40 dzieci).

Jeżeli szukasz inwestycji o ogromnym potencjale, pod rewelacyjnym adresem, i która sama zarabia na siebie - tej oferty nie chcesz przegapić!
Nieruchomość na Ursynowie stworzona do roli przedszkola
Piętrowy budynek z podpiwniczeniem na 169 m2 w połączeniu z rzadko spotykaną przy tego rodzaju placówkach w Warszawie dużą 1101 m2 działką z przepięknym ogrodem i świetnie wyposażonym placem zabaw, stanowi nieruchomość kompleksowo dostosowaną pod przedszkole. Posiada on wszelkie wymagane przepisami dopuszczenia, kompletne wyposażenie dydaktyczno-opiekuńcze oraz zaplecze niezbędne dla tej formy działalności. Nieruchomość oferuje także wszelkie udogodnienia, media (prąd, kanalizację, C.O. gazowe), klimatyzację, panele UV oraz instalację alarmową. Cała działka jest ogrodzona i bezpieczna dla najmłodszych. Na ulicy przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking, przez co opiekunowie wygodnie mogą przywozić i odbierać swoje pociechy.
Świetnie zaaranżowane wnętrza budynku
Przestronne wnętrza obejmują m. in. trzy sale dydaktyczne i funkcjonalnie rozplanowaną infrastrukturę. W podpiwniczeniu znajduje się 12,3 m2 szatnia, kotłownia oraz biuro, parter obejmuje dużą 22,9 m2 jadalnię, kuchnię, WC, dwa pokoje (16,9 oraz 17,7 m2) oraz wygodny hol i pomieszczenie gospodarcze, a na piętrze cztery pokoje (sala 22,1 m2, 16,3 m2, 16,2 m2 oraz 11,7 m2), dwa WC (jedna z łazienek z natryskiem) oraz magazyn.
Całość urządzona jest starannie i z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych. Podłogi pokryte zostały terakotą i zmywalnymi wykładzinami, a w poszczególnych pomieszczeniach (także w kuchni dla pracowników) znajduje się niezbędny sprzęt i wyposażenie. W ostatnich latach ocieplono poddasze, zbudowano wiaty pod piaskownicę wraz z chodnikiem, przeprowadzono remont i adaptację piwnicy na biuro, wykonano część posadzek, wymieniono drzwi oraz okna w części budynku, jak również odremontowano schody wejściowe.
Doskonała lokalizacja na zielonym Ursynowie
Spokojna okolica, sąsiedztwo domów jednorodzinnych, willi, szkół oraz terenów zielonych (w tym boisk i infrastruktury dla rodzin z dziećmi) czyni ten punkt na mapie Warszawy idealnym miejscem dla biznesu, jakim jest przedszkole. Ulica Sarabandy znajduje się tuż obok jednej z głównych stołecznych tras - ul. Puławskiej, przez co jest doskonale skomunikowana z miastem. Ogromny plac zabaw sprawia przy tym, że placówka jest bardzo atrakcyjna zarówno dla mieszkańców Ursynowa, jak i Piaseczna, Mysiadła, Józefosławia, Lesznowoli czy Raszyna.
Przedszkole na Ursynowie - gotowy biznes do przejęcia
Dbałość o możliwie najlepsze warunki oraz troskliwą opiekę nad maluchami od 2,5 roku życia sprawiły, że placówka zyskała na przestrzeni lat nieposzlakowaną opinię i uznanie wśród rodziców oraz dzieci. Przedszkole wyróżnia szeroki wachlarz zajęć i aktywności, różnorodność metod wspierających najmłodszych w ich wszechstronnym rozwoju, specjalistyczna kadra oraz dopasowany do potrzeb dzieci harmonogram dnia. Wszystkie te atuty czynią je udanym biznesem, który przyszłemu właścicielowi dać może wiele satysfakcji.
Interesuje Cię pewny biznes i atrakcyjna nieruchomość w jednym? Nie zwlekaj i już dziś poznaj szczegóły inwestycji!.

Agent


Agata Galińska
+48 667 025 152
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.