Mieszkanie do sprzedaży - Warszawa, Mokotów, Ulica Postępu - 1 399 000 PLN - 93 m2
Details
- Miasto
- Warszawa
- Dzielnica
- Mokotów
- Ulica
- Postępu
- Powierzchnia
- 93 m2
- Cena
- 1 399 000 zł
- Cena / m2
- 15 050 zł
- Liczba pokoi
- 4
- Łazienki z WC
- 1
- Rok budowy
- 2013
Opis nieruchomości
Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku oddanym do użytkowania w 2013 r.
:::::::::::::::LOKALIZACJA::::::::::::::::
W sąsiedztwie znajdują się kompleksy biznesowe Mokotów Plaza, Mokotów business park i inne, liczne przedstawicielstwa polskich i zagranicznych firm, eleganckie nowoczesne restauracje i kawiarnie, znany centrum handlowe Galeria Mokotów.
Spokojna i bezpieczna okolica. Dobra komunikacja miejska: linie autobusowe łączą się ze stacjami metro oraz każdą częścią miasta. Lokalizacja sprawia, że przedstawiona nieruchomość jest idealna zarówno dla rodzin, jak i dla osób preferujących styl wygodnego życia w biznesowej części Warszawy.
:::::::::::::::::::::ROZKŁAD:::::::::::::::
Mieszkanie o powierzchni 93 m. kw. znajduje się na 6 piętrze i składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon, osobnej kuchni z oknem - wyposażonej i umeblowanej, 3 sypialni (w tym jedna master z balkonem), 1 łazienki (możliwość przywrócenia drugiej łazienki w obecnej garderobie), przedpokoju z wygodną garderobą.
::::::::::::::::STANDARD :::::::::::::::::
Mieszkanie jest wykończone w podwyższonym standardzie i nowoczesnym stylu, z dbałością o estetykę.
Budynek znajduje się w zamkniętym i chronionym osiedlu.
:::::::::::::::::::::INNE:::::::::::::::::::::
Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe dodatkowo płatne 50 000 PLN.
Zapraszamy na prezentację!.
Agent
Małgorzata Miller-Fukuda
+48 667 025 152
[email protected]
Mapa nieruchomości
Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.